REFERENCJE

NASI PARTNERZY 

O NAS

Profesjonalne podejście Pana oraz Pana zespołu do zadań określonych w projekcie zagwarantowało jego prawidłową realizację oraz końcowe rozliczenie. Zakres merytoryczny wiedzy jakim Państwo dysponują był nieocenionym wsparciem dla naszej organizacji, a umiejętności zarządzania jakie zaprezentowali Państwo w trakcie realizacji projektu są godne naśladowania. Zarządzanie projektem o niemal dwumilionowym budżecie wymagało od Państwa niejednokrotnie czynności znacznie przekraczających zakres zawartej umowy, a mimo to zawsze mogliśmy liczyć na elastyczne i kreatywne podejście do każdego wyzwania, które stawało na drodze do płynnego i prawidłowego realizowania projektu.

Komendantka

Związek Harcerstwa Polskiego - Chorągiew Śląska ZHP

w

Związek Charcerstwa Polskiego - Chorągiew Śląska ZHP

Współpraca z Panem podczas realizacji projektu „Menadżer życia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w okresie od czerwca 2014 roku do czerwca 2015 roku była najlepszą odpowiedzią na działania, które stały przed nami w momencie ubiegania się o przedmiotowe środki unijne. Pana zaangażowanie, profesjonalizm oraz wiedza merytoryczna z wielu zakresów dziedzin sprawiły, iż byliśmy spokojni o rezultat Pana działań podczas zarządzania projektem przekraczającym swym budżetem 500 000,00 zł.

Dyrektor

Polski Komitet Pomocy Społecznej - Śląski Zarząd Wojewódzki w Katowicach

v

Polski Komitet Pomocy Społecznej - Śląski Zarząd Wojewódzki w Katowicach

Dzięki współpracy z Państwem skutecznie zrealizowaliśmy oraz rozliczyliśmy projekt współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Nasz projekt o wartości niespełna 250 tys. złotych zarządzany był przez Pana firmę od września 2014 r. do czerwca roku 2015 r.

Prezes

Śląska Fundacja Inicjatyw Społecznych

w

Śląska Fundacja Inicjatyw Społecznych